65. výročie založenia školy

Milí priatelia – študenti terajší i bývalí, rodičia študentov – terajších i bývalých, milí kolegovia – terajší i bývalí – milí priatelia našej školy – Gymnázia duklianskych hrdinov.

Máme 65 rokov!

Áno, my všetci v septembri oslávime jubileum inštitúcie, ktorá nás všetkých spojila a spája dodnes. Niekoľko generácií ... Množstvo príbehov ... Mnohé osudy ...

Za ten čas sme vytvorili komunitu naozaj pestrú a rôznorodú, mnohí o sebe ani nevieme, a pritom je to také jednoduché – stretnúť sa. A toto je tá správna chvíľa.

Gymnázium duklianskych hrdinov vo Svidníku pre Vás, všetkých PRIATEĽOV, pripravilo možno netradičnú oslavu. Chceme, aby NÁS bolo vidieť, aby sme ukázali, že NAŠA ŠKOLA tvorila a stále tvorí neoddeliteľnú súčasť tohto mesta.

Pripravili sme pre Vás akciu – OBRÁZKOVÝ BEH (figure run) ulicami mesta Svidník. Po vzore svetových veľkomiest, kde sa takéto behy usporadúvajú pravidelne,  máme ambíciu spojiť niekoľko generácií PRIATEĽOV ŠKOLY a aktívne a trochu netradične osláviť NAŠE jubileum. Nech Vás neodradí ani slovo BEH v názve akcie – naozaj nepôjde o najlepšie časy a najvyššie umiestnenia – dôležité je prejsť celú trasu (ako rýchlo alebo pomaly záleží len na Vás) a ak vlastníte niektorý zo šikovných smart telefónov a stiahnete si aplikáciu do svojho mobilu zaznamenáte si túto trasu v podobe obrázka (viac na  www.erun.sk, www.figurerunning.com).

Každý účastník obrázkového behu dostane tričko s logom svojej školy, preto Vás prosíme, aby ste sa včas zaregistrovali a uhradili symbolické štartovné. Navyše Vám dáme príležitosť vrátiť sa do školských čias a vychutnať si obed v školskej jedálni.

Po skončení športovej časti osláv, ak nám to počasie dovolí, bude nasledovať program na pešej zóne.

Pre bývalú triedu, ktorá príde a podporí akciu v najvyššom počte, bude pripravená špeciálna cena.

Prijmite preto naše pozvanie a príďte podporiť svoju alma mater, stretnúť svojich spolužiakov a známych.

TEŠÍME SA NA VÁS !!

Viac info ...